Промбудцентр

Успішне Вітчизняне виробничо — торгове підприємство з багаторічною історією займається виробництвом та реалізацією бетону високої якості з постійним розвитком виробничих потужностей і удосконаленням якості продукції, що випускається.
Переваги бетону і сумішей від компанії «Промбудцентр»:
Наша продукція включає в себе останні інновації і розробки. Бетон тестується згідно ДСТУ, СНиП-ів і ГОСТ-ів в незалежних спеціалізованих лабораторіях.
При виготовленні бетонних і розчинних сумішей використовуються еко добавки європейського та українського виробництва, які дозволяють отримати бетони високої якості мають особливі вимоги по водонепроникності і морозостійкості. Також добавки дозволяють досягти хорошу оброблюваність і високу рухливість бетонної суміші (результатом є істотне зменшення витрат на укладання і ущільнення бетонних сумішей), тривале збереження консистенції, збільшення часу обробки, у тому числі при підвищеній температурі навколишнього середовища. Фахівцями нашої атестованої лабораторії, розроблені в 2013 році, рецептури бетонних і розчинних сумішей відповідно до вимог ДСТУ і постійно ведеться суворий контроль за якістю при відвантаженні споживачеві.